GETTING MY Тварини TO WORK

Getting My Тварини To Work

Getting My Тварини To Work

Blog Article

● Новонароджений кенгуру може поміститися в чайній ложці.

Кнідарій і реброплавів можуть об'єднувати в один тип кишковопорожнинні.

Щури також відрізняються своєю культурою. У ході спостережень відмічено, що вони очищають їжу перед вживанням.

Їхня швидкість – результат досконалої фізіології та адаптації до навколишнього середовища. Швидкість – це їхня зброя і захист.

● Довгий час вважалося, що всі хребетні харчуються виключно через рот і травну систему. Нещодавно було виявлено, що тихоокеанський п’явкорот — найпростіший хребетний, що має хордоподібний орган під назвою нотохорд — може поглинати поживні речовини прямо через шкіру.

Особливу небезпеку для диких тварин представляють дії людини, пов’язані із забрудненням навколишнього середовища, а також настання зимового періоду.

Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.

На його поклик визирає лисиця, хапає здобич і знову ховається. Це у лисиць народилися дитинчата. Цілий місяць вони будуть жити під землею.

У буйвола два вороги – людина і лев. І якщо перший полює на нього терпляче і постійно, то леви нападають на буйволів тільки там, де немає більш доступної і click here безпечнішої здобичі.

Подією може бути будь-який якісний результат: поява деталі з розмірами, що виходять за допустимі межі, коротке замикання, вихід температури за встановлене значення, аварія обладнання та інші.

Для дорослих диких кішок нявкання взагалі не характерне в жодних ситуаціях.

порівняльно-описовий метод (мікро-, макроскопічні дослідження) — використовується для порівняння об'єкта дослідження з подібними об'єктами чи процесами.

В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.

беруть участь у поширенні рослин, грибів, бактерій та вірусів;

Report this page